O nas

Drewnokreacja

Miło nam, że odwiedzasz naszą stronę. Prawdopodobnie tak jak my lubisz drewno i dobry design.
Jesteśmy firmą z Wrocławia, pałającą miłością do drewna i niebanalnych projektów. Doceniamy zarówno stare wzornictwo jak i śledzimy nowe trendy.

Specjalizujemy się w produktach ze sklejki gięto-klejonej przy wykorzystaniu sklejki superform jak i klasycznych obłogów.
Współpracujemy z projektantami, architektami, instytucjami publicznymi i indywidualnymi klientami.
Praca to nasza pasja, która codziennie nas rozwija, dając nowe spojrzenie na drewno i jego obróbkę. Lubimy eksperymentować, tworzymy przeróżne rzeczy, z których jesteśmy naprawdę dumni. Cieszymy się z nowych, ciekawych projektów i dokładamy wiele starań, żeby wszystkie powierzone nam wizje stały się realne.
Wierzymy, że m.in. meble i rzeczy z drewna, którymi się otaczamy wpływają na nasze samopoczucie oraz oddają indywidualny charakter ich właścicieli.
Lubimy wyzwania.

PRODUKCJA MEBLI

Oferujemy dostosowaną do indywidualnych potrzeb kompleksową obsługę i doradztwo w produkcji elementów lub gotowych mebli. Realizujemy zamówienia zarówno na pojedyncze sztuki jak i mało i średnio seryjną produkcją. Tworzymy pojedyncze elementy do mebli w stanie “surowym”, gotowym do montażu, jak i gotowe meble.

Kontakt – odbieramy telefon, czytamy maile, wysyłamy zdjęcia, odpowiadamy na wszystkie pytania, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi zleceniodawcami.
Wiemy jak ważny i cenny jest “spokój” poczucie że wszystko idzie zgodnie z planem, że osoba której zleciliśmy zadanie wykona je najlepiej jak się da i produkt będzie dostarczony na czas.
Zdajemy sobie sprawę jak wiele niewiadomych jest zwłaszcza na początku produkcji, stresu, rzeczy do “dopięcia”. Nie dokładamy naszym zleceniodawcą problemów, jesteśmy po ich stronie.

Jakość wykonania – doskonale rozumiemy że najważniejsze jest zadowolenie klienta detalicznego który ostatecznie nabywa dany produkt. Ważne oczywiście jest pierwsze wrażenie, kiedy otwiera paczkę, wnosi mebel do domu, pierwszy raz siada na swoim nowym fotelu, ogląda i mówi “super, dokonałem bardzo dobrego zakupu”. Dla nas równie ważne jest to co klient będzie o nim myślał za 1 rok, 2,3 i 10 lat. Jak wytrzyma on próbę czasu i czy będzie wracał po kolejne produkty. Do produkcji naszych wyrobów używamy tylko profesjonalnych klejów, lakierów, olejów, czy półproduktów drzewnych, nie ma tutaj miejsca oszczędności. Nierzadko przy współpracy z klientami wychodzimy z wieloma inicjatywami ulepszającymi produkt od strony technicznej jak i wizualne, chociaż mówiąc kolokwialnie “nie opłaca nam się to” ale i tak wychodzimy z założenia że w dłuższej perspektywie zwróci się to w postaci lepszej sprzedaży i własnego zadowolenia z robienia rzeczy “lepiej”, i tak się dzieje.
Nasza produkcja opiera się na dwóch filarach. Pierwszy z nich to profesjonalny park maszyn który jest cały czas uzupełniany, dzięki czemu wszystko jest: równe, mocno sklejone, powtarzalne, profesjonalne. Drugi to praca ręczna w szczególności wykończenie, szlifowanie, lakierowanie jak również pakowanie.

Gotowe wyroby można odebrać u nas osobiście, możemy je wysłać do innej firmy lub zamówić i zapakować w opakowania wybrane przez Ciebie.
Jeżeli masz produkt i poszukujesz godnego zaufania podwykonawcy na długą współpracę bez niespodzianek i “walki o swoje”, już nie musisz szukać…..

PROTOTYPY

Zdajemy sobie sprawę jak trudnym i złożonym procesem jest tworzenie tej pierwszej sztuki mebla. Masz pomysł i jednocześnie wiele niewiadomych. Wyginanie drewna, spawanie metalu, kamień, szkło, tapicerowanie, śruby, połączenia, lakierowanie, pakowanie… Dzięki zdobytym umiejętnościom i współpracy z innymi firmami, nie tylko z branży stolarskiej, jesteśmy w stanie pomóc, zbudować i dostarczyć Twój mebel w bardzo krótkim czasie.

Każdy problem jest dla nas wyzwaniem nie przeszkodą. Czerpiemy dużą radość i satysfakcję z tworzenia rzeczy nowych od podstaw.

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA

Napis GDAŃSK, położony na Ołowiance w Gdańsku. Długie, gięte w różnych kątach i wysokościach ławki, na których można wygodnie usiąść w centrum spotkań kultur w Lublinie. Drewniana wanna, wnętrza biur czy restauracji. Chcesz stworzyć coś wyjątkowego, w Twojej głowie stworzył się wspaniały pomysł, a jednocześnie zastanawiasz czy jest ktoś, kto potrafi zrealizować twoje dzieło tak jak jest sobie wyobrażasz.

Wiesz, że do realizacji Twojego pomysłu potrzebni są ludzie, którzy tak jak ty z pasją podchodzą do każdego wyzwania i których wyobraźnia dorównuje Twojej. Ludzie, którzy Cię rozumieją i spełniają Twoje oczekiwania dbając o każdy szczegół

Wyobraź sobie że już wiesz… to DREWNOKREACJA