Materiały

Sklejka superform

Sklejka giętoklejona superform to przedewszystkim łatwość w tworzeniu giętych kształtów, sprawdza się zarówno przy tworzeniu unikalnych pojedynczych kształtów, designerskich mebli, giętych frontów, unikalnych blatów, seryjnej produkcji mebli.

Dzięki zastosowaniu woodopornych klejów może być stosowana w wilgotnych warunkach takich jak łazienki czy jachty. Jej lekkość sprawia iż świetnie sprawdza się również w przemyśle motoryzacyjnym czy szkutniczym zwłaszcza przy produkcji camperów czy jachtów.

Produkowana z egzotycznego drewna (Fuma/Ceiba), pochodzącego z drzew liściastych rosnących w Ameryce Południowej. Jej trzywarstwową strukturę spaja klej na bazie melamin, dzięki czemu jest elastyczna i wodoodporna. Arkusze sklejki, szlifowane papierem o ziarnistości 120, mogą być pokryte fornirem, melaminą, farbą, PCV lub lakierem bezbarwnym, który sprawia, że drewno ma odcień przypominający barwę sosny lub brzozy. Sklejka Superform świetnie wygląda pokryta bejcą.
Obróbka sklejki wygląda dokładnie w ten sam sposób co innych gatunków drewna. Można ją ciąć, frezować, kleić, szlifować.
Masz pytania- napisz/zadzwoń mamy doświadczenie nie tylko w sprzedaży ale również w obróbce i pracy z tą sklejką, chętnie odpowiemy/podpowiemy jak ją wykorzystać.
Sklejkę sprzedajemy w całych arkuszach lub pod wcześniejszym ustaleniu w mniejszych arkuszach gotowych do wykorzystania.